O NAS


Studio projektowania wnętrz – Flow Interior Design. Jesteśmy niewielkim kameralnym zespołem architektów wnętrz i wykonawców, którzy tworzą z pasją i niebywałym zaangażowaniem.

Pracujemy kompleksowo i precyzyjnie, łącząc kreatywność wizualizacji z drobiazgowością projektu wykonawczego.

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje. A najlepiej skontaktuj się z nami, abyśmy mogli stworzyć jedną specjalnie dla Ciebie!

NASZ ZESPÓŁ


Kornelia… nasz główny projektant i designer. To Ona tworzy projekty wnętrz apartamentów i domów. W rzeczywistości architekt jakich mało, o którym trudno powiedzieć czy to doświadczenie czy przecieranie nowych szlaków przekonuje do Jej projektów.

Agata… tworzy głównie wnętrza komercyjne i gastronomiczne. Pomaga w optymalizacji przestrzeni biurowych oraz ujednolica funkcję z design’em. Zawsze…, ale to zawsze znajdzie miejsce tam, gdzie dla innych już dawno zabrakło powierzchni.

Andrzej i Władek są u Nas niezastąpionym „ działem technicznym”. Wdrażają praktyczne i niestandardowe rozwiązania techniczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala Nam stosować w projektach całkowicie nietypowe i niekonwencjonalne rozwiązania bez prób i błędów.

Sobiesław… lider Naszego zespołu. Pilnuje byśmy utrzymali odpowiedni kierunek i nie ulegali zbyt często wodze fantazji. Wyciska z nas ostatnie poty 🙂

NASZE STUDIO


Wzorniki na miejscu. Wiemy jak ważne jest by dokładnie poznać materiały, z którymi spędzimy kilka kolejnych lat życia. Dlatego w naszym Studio na bieżąco kompletujemy wszelkie materiały, które wprowadzamy do naszych projektów. Jeśli czegoś nie mamy na miejscu, staramy się sprowadzić na kolejne spotkanie.